SERVIS PARNÍCH
A PLYNOVÝCH TURBÍN

Zajistíme Vám komplexní údržbu strojů a zařízení,
včetně výroby aparátů a renovace náhradních dílů.

SERVIS
PARNÍCH TURBÍN

Realizujeme montáže, revize, generální opravy a modernizace všech typů parních turbin a turbogenerátorů včetně příslušenství, jako jsou:

Diagnostika, revize a opravy

SERVIS
PLYNOVÝCH TURBÍN

Nabízíme služby generálních oprav, terénních servisů, náhradních dílů, renovace komponentů a modernizačních modernizací. Bez ohledu na to, zda jde o plánovanou údržbu nebo krátkodobou podporu, naši specialisté jsou vám k dispozici na místě po celém světě.

Rotor SGT5-4000F lze de-stackovat na místě. Všechny kompresorové a turbínové lopatky lze vyměnit bez de-stackování nebo zdvihu rotoru. Díky portům pro endoskop je možné vizuálně kontrolovat kompresor a turbínové lopatky bez odstranění krytu, což předchází zbytečné údržbě. Pokročilá anulární spalovací komora s individuálně vyměnitelnými tepelnými štíty umožňuje rychlou a snadnou údržbu chůze.

Snadná údržba spalovací komory.

Rychlá výměna lehkých hořáků nebo keramických tepelných štítů bez nutnosti odstraňování krytu minimalizuje dobu výpadku. Keramické dlaždice lze nahrazovat jednotlivě.

Jednoduchý nosič lopatek turbíny.

Jednoduchý nosič lopatek turbíny zajišťuje, že doba výpadků je co nejkratší: schopnost vysunutí/vsouvání nosiče lopatek umožňuje výměnu stacionárních částí turbíny bez nutnosti zdvihnutí rotoru.

Kontakt

KVK MONT s.r.o.
Poděbradova 2149, 440 01 Louny
IČ: 28742419 | DIČ: CZ28742419